Relaxační pobyt ve slovenských termálních lázních Podhájska od 24.1. do 29.1. 2017

Podhajská

 

Součástí pobytu je každodenní mše svatá sloužená P. Františkem Eliášem

a P. Milanem Palkovičem.

Pro zájemce bude příležitost zúčastnit se společné besedy nad aktuálními tématy v církvi, kulturní „večerníčky“ v podání MgA. Martiny Pavlíkové, P. Milan Palkovič opět připraví malou ochutnávku vín s odborným komentářem apod.

PODHÁJSKA je nejnavštěvovanější slovenské termální koupaliště s celoročním provozem. Termální voda v Podhájské je slaná a silně mineralizovaná. Svým unikátním složením a mimořádnými léčivými účinky je přirovnávána k vodě z Mrtvého moře. Vzhledem k vysokému obsahu účinných látek má tato termální voda blahodárný vliv na lidský organizmus – pozitivních výsledků dosahuje u všech onemocnění pohybového aparátu, štítné žlázy, nemocí dýchacích cest, kožních a cévních onemocnění, při poúrazových
a pooperačních obtížích, regeneruje organizmus po velké fyzické i psychické zátěži.

V ceně je započítáno:

– autobusová doprava, 5x hotelové ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, polopenze, permanentní vstupenka na termální koupaliště,

V ceně není započítáno:

lázeňský poplatek obci 0,5 Eura/den (platí se na místě při ubytování)

– cestovní a zdravotní pojištění

– vstup do Wellness centra